Elementy wyposażenia szaf

Szafa sama w sobie daje wiele możliwości jej użytkowania i przechowywania ubrań, natomiast dzięki gotowym dodatkowym rozwiązaniom pozwala zaoszczędzić czas, przestrzeń oraz pieniądze. Służą do tego elementy i systemy wyposażenia szaf.

Uważnie obserwujemy potrzeby rynku, a przede wszystkim słuchamy naszych klientów, dzięki czemu tworzymy szafy nie tylko piękne, lecz także kryjące w sobie nieznane Państwu wcześniej możliwości.

We wnętrzu nowoczesnej szafy

Wszystko, co kryją w sobie szafy można nazwać ich wyposażeniem. Możliwości projektowania wyposażenia szaf sprawiają, że nie ma już rzeczy niemożliwych. Najprostsze i jednocześnie najbardziej przydatne funkcje to drążki do wieszaków z ubraniami oraz szuflady. Nieco nowszym elementem są metalowe szuflady w formie wysuwanych koszyków. Dzięki konstrukcji na wzór krat, przechowywane w nich ubrania, ręczniki czy pościel mają zapewnioną lepszą cyrkulację powietrza, na dłużej zachowują świeżość.

Dobrym rozwiązaniem są także zaczepy na żelazko oraz odkurzacz, których kable i pozostałe elementy także są w czasie przechowywania izolowane oraz bezpieczne. Wyposażenie szaf to również wszelkiego rodzaju półki na buty, oraz wieszaki zamocowane w nietypowych położeniach, czyli na przykład prostopadle do drzwi szafy.

Wyposażamy szafy dla Państwa komfortu

Wypadające z szafy rzeczy można będzie uznać za wspomnienie i nie wracać do niego przy żadnej okazji. Teraz po otwarciu zobaczycie Państwo:

  • wyposażenie szafy, organizujące całą przestrzeń wewnątrz szafy,
  • elementy wyposażenia szafy tradycyjne i nowoczesne,
  • wyposażenie szaf z najlepszych jakościowo metali i innych surowców,
  • troskę nie tyko o to, co na zewnątrz.

Elementy wyposażenia szaf możecie Państwo wybrać spośród wielu proponowanych do nas, lub przedstawić własną wizję. Z przyjemnością podejmiemy się jej realizacji.

Kontakt

SKLEP Meblowy BAUEX
ul. św. Rocha 10 lok. 115
15-879 Białystok
tel/fax: 85 744 59 53
E-mail: biuro@bauex.pl , kontakt@bauex.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9 00 - 17 00

PRODUKCJA MEBLI
ul. Św. Krzysztofa 7 (Zawady)
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7 30 - 15 30