Garderoba

Osobne pomieszczenie w domu przeznaczone na garderobę to już nie luksus, a coraz częściej standard. Nawet niewielki wydzielony metraż można pomysłowo zagospodarować szafami, półkami i szufladami, które pomieszczą wiele ubrań, dając przy tym komfort porządku i wygodę przechowywania. Nowoczesna garderoba ucieszy nie tylko kobietę. Każdy domownik może przekonać się o dobrodziejstwach takiego systemowego rozwiązania.

Wiele funkcji garderoby

Dobra garderoba to możliwość zaprowadzenia ładu w sferze ubrań wszystkich domowników. Idealnie sprawdza się w przypadku podzielenia ciuchów na dostosowane do pór roku. Zwykła szafa jest często przepełniona kurtkami i płaszczami zajmującymi wiele miejsca, natomiast dzięki garderobie wszystko ma przeznaczoną półkę lub wieszak i czeka na swoją kolej.

Im większe pomieszczenie na garderobę, tym więcej możliwości, co nie zmienia faktu, że jesteśmy w stanie każde wnętrze zagospodarować tak, aby maksymalnie wykorzystać opcje dla stworzenia praktycznego i funkcjonalnego systemu. Najbardziej korzystny model garderoby to taki w kształcie liter „U” lub „L”, z frontami lub w postaci otwartych przestrzeni. W każdej garderobie powinny znaleźć się drążki na wieszaki, półki, szuflady zwykłe i ażurowe oraz szuflady. Ważne są też lustra, które oprócz standardowej funkcji pomagają rozjaśnić przestrzeń i wizualnie ją powiększyć. Te wszystkie elementy znajdziecie Państwo w naszych projektach, które z przyjemnością zrealizujemy w Państwa domu.

Wszechobecny porządek w garderobie

Nawiązując współpracę z producentem mebli Bauex możecie Państwo mieć:

  • garderobę, która pomieści więcej, niż się można spodziewać,
  • nowoczesną garderobę, gdzie wszystko znajdzie swoje miejsce,
  • pomieszczenie, które dzięki garderobie pozwoli zachować ład w domu,
  • najlepszą garderobę w korzystnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, która siedzibą swą ma w Białymstoku. Efektem naszej pracy są atrakcyjne meble i bogate wzornictwo, czyli wszystko czego potrzeba tak w tradycyjnym, jak i nowoczesnym mieszkaniu.

Kontakt

SKLEP Meblowy BAUEX
ul. św. Rocha 10 lok. 115
15-879 Białystok
tel/fax: 85 744 59 53
E-mail: biuro@bauex.pl , kontakt@bauex.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9 00 - 17 00

PRODUKCJA MEBLI
ul. Św. Krzysztofa 7 (Zawady)
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7 30 - 15 30