Inne

Nierzadko zamiast standardowych mebli typowych dla danego pomieszczenia lub lokalu, klienci zamawiają u nas drobne, lekkie produkty, które spełnią swoje zadanie, nie przytłaczając i dając wrażenie większej przestrzeni. Realizujemy także inne standardowe zamówienia, z szacunkiem podchodząc tak do klientów celujących w nowoczesność, jak i do tych, dla których klasyka jest wartością samą w sobie. Meble i półki klasyczne to sprawdzony oraz bezpieczny kierunek.

Użyteczna recepcja

W miejscach użyteczności publicznej dobre zagospodarowanie pomieszczenia meblami sprawi, że praca będzie tam przebiegać sprawniej, a petenci poczują się swobodnie. Meble do hotelowej recepcji, banku, czy rejestracji w przychodni lub szpitalu to aranżacje, które wykonane przez nas nie stracą swoich walorów estetycznych z biegiem lat. Dodatkowo zawsze istnieje możliwość powiększenia zestawu mebli do recepcji o nowe elementy czy wymiany poszczególnych segmentów na takie, które od danego momentu będą wzmagać funkcjonalność danej placówki.

Takie meble to także fronty i blaty, które po latach użytkowania zmienicie Państwo za naszym pośrednictwem na inne w nowym stylu, bez konieczności wymieniania całych mebli. Jest to ciekawe rozwiązanie i nieinwazyjna opcja efektownego odnowienie wnętrza.

Regały do Państwa księgarni

Księgarnie i biblioteki to miejsca, gdzie książki są wyeksponowane, więc główną rolę spełniają regały pełne półek. Powinny być one bardzo wytrzymałe, nie uginać się pod ciężarem, mieć dużą wytrzymałość całkowitą. Regały do księgarni stanowią zaledwie tło dla wszystkich tomów, niemniej jednak siła tkwi w szczegółach, a dbanie o szczegóły to nasza specjalność. W związku z tym możecie mieć Państwo pewność, że:

  • półki firmy Bauex wytrzymają naprawdę wiele,
  • meble do recepcji ułatwią pracę i umilą czas oczekującym,
  • regały do księgarni i biblioteki wykonamy z najtrwalszych surowców.

Podczas prac projektowych bierzemy pod uwagę funkcjonalność wykonywanych mebli, maksymalnie skracamy czas oczekiwania, oraz zawsze jesteśmy do dyspozycji tak podczas wykonywania pomiarów, jak i montażu oraz ewentualnego serwisu. Można na nas liczyć.

Kontakt

SKLEP Meblowy BAUEX
ul. św. Rocha 10 lok. 115
15-879 Białystok
tel/fax: 85 744 59 53
E-mail: biuro@bauex.pl , kontakt@bauex.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9 00 - 17 00

PRODUKCJA MEBLI
ul. Św. Krzysztofa 7 (Zawady)
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7 30 - 15 30