Meble do przedpokoju

Przedpokój czy korytarz domu lub mieszkania powinien być idealnie uporządkowany. Stanowi on swego rodzaju wizytówkę gospodarzy dla wchodzących gości, oraz zachętę do wejścia i pozostania w tym domu na dłużej.

Niezależnie od liczby domowników, można tak zagospodarować tę przestrzeń dzięki meblom do przedpokoju, aby wszystkie buty, kurtki i parasole miały swoje miejsce, a wierzchnie okrycia Państwa gości także mogły być uporządkowane i czekać na swoich właścicieli.

Nawet niewielki metraż przedpokoju przy przemyślanym i pomysłowym rozplanowaniu zmieni się w azyl dla wielu rzeczy.

Szafki na buty, szafki na wszystko

Pojemne i estetyczne szafki na buty, trwałe półki oraz przestronne szafy, a także mniejsze ich wersje sprawdzą się jako strażnicy porządku w Państwa domu. Takie meble do przedpokoju sprawią że to, co na czas obecności w domu nie jest potrzebne, znajdzie swoje miejsce dzięki dobrze dobranym meblom do przedpokoju.

Indywidualnie podchodzimy do każdej współpracy, dlatego zbierzemy jak najwięcej informacji o Państwa potrzebach, oraz dokonamy dokładnych pomiarów, aby przedpokój zyskał nowy charakter i zmienił się w miejsce idealnego porządku.

Meble i zabudowy do przedpokoju, w tym szafki na buty, wykonujemy z najwyższej jakości drewna i innych surowców, które pod względem trwałości zapewnią Państwu wygodę użytkowania i będą służyć przez wiele lat, co potwierdzają nasi dotychczasowi klienci.

W przedpokoju wszystko na miejscu

Proponujemy systemowe rozwiązania, które sprawdzą się przy każdej liczbie domowników. Czy jest to jedna osoba, czy dorośli i dzieci, warto zadbać, aby każdy miał nieco miejsca na płaszcz oraz buty. Warto skorzystać z naszych usług ponieważ:

  • dobrze zagospodarowany przedpokój ułatwia codzienne życie,
  • szafki na buty pozwalają zachować ład w przedpokoju,
  • estetycznie umeblowany przedpokój to konieczność, na którą Państwa stać.

Każde zamówienie zrealizujemy z najwyższą starannością, na pierwszym miejscu stawiając Państwa sugestie i potrzeby, oraz służąc fachową radą. Nasze meble do przedpokoju to jakość, którą widać od razu.

Kontakt

SKLEP Meblowy BAUEX
ul. św. Rocha 10 lok. 115
15-879 Białystok
tel/fax: 85 744 59 53
E-mail: biuro@bauex.pl , kontakt@bauex.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9 00 - 17 00

PRODUKCJA MEBLI
ul. Św. Krzysztofa 7 (Zawady)
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7 30 - 15 30