Meble do sypialni

Z jednej strony w sypialni powinno wystarczyć dobre łóżko, z drugiej zaś trudno obejść się bez szafki nocnej, czy najmniejszej choćby szafy. Wiele zależy jak zawsze od powierzchni, która jest do zagospodarowania, dla nas natomiast nie ilość mebli, a ich funkcjonalność to najważniejszy wyznacznik i punkt wyjścia każdego projektu.

Meble do sypialni, które wychodzą spod naszych rąk to sposób na błogi sen i pochwała wypoczynku.

Projekt sypialni

Nasze sypialnie stanowią meble, które uzupełniają się wzajemnie, lecz są idealnie także jako indywidualne elementy. W skład mebli do sypialni wchodzi najczęściej

  • łóżko,
  • szafki nocne,
  • komoda,
  • i ewentualnie półki na ścianie.

Im mniej mebli w sypialni, tym lepiej, ponieważ odpoczywać należy we wnętrzach, które sprawiają wrażenie pełnych powietrza, lekkich i nieprzeciążonych nadmiarem regałów czy dekoracji.

Nasze łóżka i meble do sypialni mogą być zaczątkiem aranżacji, lub dopełnić styl, który wcześniej został nadany Państwa sypialni. Sprawdzą się w każdej funkcji. Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości drewna, płyt i materiałów dodatkowych stworzymy miejsce, które spełni swoje zadania oraz podkreśli urok i harmonię wnętrza.

Dobry sen dzięki wygodnym meblom

Otoczenie człowieka wpływa na jego samopoczucie, także podczas snu. Niewygodne łóżko, czy przestarzałe meble mogą skutecznie zniechęcać do odwiedzania sypialni, natomiast decyzja o zmianach to inwestycja na lata, którą możecie Państwo poczynić w dowolnej chwili.

Warto już teraz pomyśleć o nowoczesnej aranżacji, dzięki:

  • meblom do sypialni o wysokim standardzie wykonania,
  • wzbogaceniu sypialni o meble, które pozwolą na conocny relaks,
  • nadaniu sypialni jej własnego wyrazu i charakteru.

Bez względu na długość snu, warto zadbać o jego jakość i piękne wnętrze sypialni, zachęcające do spędzania w niej czasu.

Kontakt

SKLEP Meblowy BAUEX
ul. św. Rocha 10 lok. 115
15-879 Białystok
tel/fax: 85 744 59 53
E-mail: biuro@bauex.pl , kontakt@bauex.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9 00 - 17 00

PRODUKCJA MEBLI
ul. Św. Krzysztofa 7 (Zawady)
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7 30 - 15 30