Meble hotelowe

Meble hotelowe dla komfortu gości

Linie mebli do wnętrz hotelowych powinny cechować się starannością wykonania, która ma odbicie w wyglądzie i spełnia wymogi ergonomii. Wyraża się to w takim rozmieszczeniu mebli, aby dostosować je do poszczególnych pomieszczeń i sprawić, że całość zyska na użyteczności. Nasze meble hotelowe tworzymy z myślą o późniejszych ich użytkownikach. Projektujemy takie zabudowy i pojedyncze segmenty, aby optymalnie wykorzystać dowolną przestrzeń, bez efektu przepełnienia. Hotel zyska wnętrza, które zachwycą gości.

Dopasowanie mebli hotelowych

Klienci polecają sobie hotele, w których nocleg spełnił ich oczekiwania  i które są godne uwagi. My również możemy przyczynić się do pozytywnych wrażeń Państwa klientów, ponieważ tworzymy łóżka, szafy i szafki obok których trudno przejść obojętnie. Wyposażając obiekty w meble hotelowe dostarczamy także szafki nocne, panele ścienne oraz lustra i wszystko to, co służy zagospodarowaniu powierzchni hotelowych od pojedynczego pokoju po recepcję.

Hotel to przede wszystkim duże liczba zatrzymujących się tu gości, dlatego z największą uwagą dbamy o jakość i trwałość mebli. Wykorzystując niezawodne surowce, elementy dekoracyjne i okucia dajemy Państwu meble hotelowe, które na długo zaspokoją potrzeby odwiedzających hotel, tak niewymagających, jak i szukających podwyższonego standardu. Meble Bauex są uniwersalne, a jednocześnie nietuzinkowe.

Aby hotelowi goście czuli się jak w domu

Nasze meble są wizytówką firmy, a mogą stać się także wizytówką każdego hotelu. W kompleksowym lub częściowym aranżowaniu wnętrz:

  • nasze meble hotelowe pozwolą idealnie zagospodarować przestrzeń,
  • zaproponujemy takie meble hotelowe, które są trwałe i efektowne,
  • wykonamy hotelowe meble z wykorzystaniem najnowszego wzornictwa lub tradycyjne.

Zaadaptujemy Państwa hotel na potrzeby klientów. Proponowane przez nas meble do hotelu to niezawodność o klasycznym lub nowoczesnym, lecz zawsze eleganckim wyglądzie.

Kontakt

SKLEP Meblowy BAUEX
ul. św. Rocha 10 lok. 115
15-879 Białystok
tel/fax: 85 744 59 53
E-mail: biuro@bauex.pl , kontakt@bauex.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9 00 - 17 00

PRODUKCJA MEBLI
ul. Św. Krzysztofa 7 (Zawady)
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7 30 - 15 30