Meble klasyczne

Meble klasyczne zadają szyku

Poszczególne meble często goszczą w domach przez kilka lub kilkanaście lat. Dobre jakościowo w nienagannym stanie doczekają wymiany i zachowają wszystkie swoje funkcje. Biorąc jednak pod uwagę stale zmieniające się trendy, które są silnie odczuwalne także w branży meblowej, warto zdecydować się na meble klasyczne.

Ponadczasowa klasyka to nurt, który zawsze dobrze się sprawdzi w Państwa mieszkaniu. Do mebli klasycznych bez trudu dobierzecie Państwo zasłony, czy kanapę, a aranżację wnętrza łatwo będzie odświeżyć poprzez wymianę tych dodatkowych elementów wyposażenia wnętrz. Jest to dobre rozwiązanie także dla osób, które nieczęsto decydują się na radykalne kroki.

Jak pracujemy nad meblami klasycznymi?

Pod prostym pojęciem mebli klasycznych kryją się nieograniczone możliwości tworzenia mebli i kreowania przestrzeni, dlatego możemy przedstawić Państwu wiele opcji. Tutaj także ważna jest technologia maszyn, oraz rzetelność pracowników, a wcześniej dokładny projekt, obrazujący najmniejsze nawet detale. W skupieniu wysłuchamy Państwa uwag, ponieważ to one mają decydujący wpływ na efekt końcowy.

Każdy element danego mebla wykonujemy z niezwykłą starannością, ponieważ prawidłowo przygotowana całość funkcjonuje sprawnie, a także dobrze wygląda. Nasze stylowe meble zachwycą Państwa bogactwem wzorów i barw, często wyróżniają je także niepowtarzalne kształty, oraz zdobienia. Duży wybór drewna i materiałów używanych podczas procesu produkcji pozwala nam tworzyć indywidualne meble, oraz zestawy.

Wierni meblom klasycznym

Meble klasyczne to wbrew pozorom niejeden styl. Kontaktując się z nami i zapoznając się z propozycją, możecie Państwo zapytać o:

  • ponadczasowe meble klasyczne w tradycyjnym nurcie,
  • meble klasyczne bogato zdobione i stylizowane,
  • ekskluzywne meble klasyczne do wyposażenia każdego wnętrza.

Szukając mebli do kuchni, pokoju czy salonu, odwiedźcie Państwo Bauex w Białymstoku, zapraszamy. Nasze meble klasyczne idealnie wpiszą się w kanon Państwa oczekiwań.

Kontakt

SKLEP Meblowy BAUEX
ul. św. Rocha 10 lok. 115
15-879 Białystok
tel/fax: 85 744 59 53
E-mail: biuro@bauex.pl , kontakt@bauex.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9 00 - 17 00

PRODUKCJA MEBLI
ul. Św. Krzysztofa 7 (Zawady)
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7 30 - 15 30