Meble kuchenne

Kuchnia to serce każdego domu, a wspólne posiłki, czy codzienne gotowanie należy cenić jeszcze bardziej w czasach, kiedy tempo życia ciągle rośnie. W nowoczesnej kuchni każda rzecz ma swoje miejsce, każdy mebel spełnia jakąś funkcję, a domownicy dokładnie wiedzą, gdzie czego szukać.

Meble kuchenne na wymiar pozwalają opanować chaos, wprowadzić nowy porządek i nadać każdej czynności określony rytm. Pozwala to cieszyć się z przyrządzania posiłków, nie tracąc czasu na szukanie urządzeń i sztućców.

Kuchnie nowoczesne i tradycyjne

Fronty kuchni wykonujemy z płyty wiórowej, foliowanego i lakierowanego MDF, oraz akryli na bazie MDF. Znajdziecie tu Państwo także fronty fornirowane oraz drewniane. Aby szafki kuchenne spełniać mogły swoje zadanie nie kolidując z przyłączami wody, dokonujemy wcześniej dokładnych pomiarów w Państwa kuchni i przygotowujemy optymalny projekt w postaci wizualizacji komputerowej.

Z równą pieczołowitością planujemy także oświetlenie montowane w meblach kuchennych, które pozwala dobrze oświetlić blat, czy inne obszary prac kuchennych, a dodatkowo nadaje klimat całemu pomieszczeniu.

Najlepsze meble do Państwa kuchni

Biorąc pod uwagę nieustannie zmieniający się rynek branży mebli kuchennych, stawiamy na to, co niezmienne i uniwersalne, czyli jakość i funkcjonalność. Z bogactwa nowych materiałów, tak drewna, jak i elementów dodatkowych, wybieramy te, które spełnią nasze wymogi na etapie tworzenia mebli do kuchni, a Państwa – przez cały czas ich użytkowania. Poświęcając nieustanną uwagę wszystkim montowanym przez nas meblom kuchennym, oddajemy do Państwa dyspozycji:

  • niezawodne meble kuchenne na wymiar,
  • blaty kuchenne do nowoczesnych kuchni,
  • szafki kuchenne z najlepszych surowców,
  • nowoczesne kuchnie nie tylko dla znawców kuchennego designu,
  • tanie meble kuchenne w wysokim standardzie.

Wszystkie meble kuchenne wykonywane są w naszej fabryce mebli w Białymstoku  na indywidualne zamówienie, dlatego spełniają  wymogi naszych klientów i są dostosowane do ich potrzeb.

Kontakt

SKLEP Meblowy BAUEX
ul. św. Rocha 10 lok. 115
15-879 Białystok
tel/fax: 85 744 59 53
E-mail: biuro@bauex.pl , kontakt@bauex.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9 00 - 17 00

PRODUKCJA MEBLI
ul. Św. Krzysztofa 7 (Zawady)
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7 30 - 15 30