Meble łazienkowe

Codzienny poranny pośpiech, czy weekendowe chwile relaksu – bez względu na to, która z wersji jest Państwu bliższa, warto nadać łazience nowy wymiar i sprawić, aby dzięki nowoczesnej aranżacji zyskała niepowtarzalny klimat. Meble łazienkowe mogą zupełnie zmienić charakter tego pomieszczenia, odświeżyć wnętrze i nadać mu charakterystyczny rys.

Te zazwyczaj niewielkie meble łazienkowe mają wielkie znaczenie dla utrzymania porządku, który pozwala zyskać kilka cennych minut o każdej porze dnia.

Znaczenie szafek łazienkowych na wymiar

Duża przestrzeń daje więcej możliwości, a mała wymaga jeszcze bardziej kreatywnego myślenia. Idealnym rozwiązaniem są szafki łazienkowe na wymiar. Mogą stanowić cały system zabudowy dla danej ściany w przypadku większej łazienki, natomiast w mniejszej sprawią, że każdą możliwość dotyczącą przestrzeni i wnęk wykorzystamy z zachowaniem niezbędnej wolnej przestrzeni.

Aby efekt był jeszcze ciekawszy, wzbogacamy meble o fronty i elementy szklane, metalowe, laminowane, oraz montujemy efektowne podświetlania.

Proponując Państwu nasze meble łazienkowe gwarantujemy, że są one dostosowane do użytkowania w charakterystycznych warunkach, do jakich można zaliczyć między innymi wilgotne powietrze. Wykazują dużą odporność i zachowują świetny wygląd, co sprawia, że wymienicie Państwo swoje szafki łazienkowe dopiero wtedy, kiedy przyjdzie chęć zmian. Konieczności nie będzie.

Łazienka dobrze urządzona

Nie potrzeba wiele, aby Państwa łazienka zmieniła się w klimatyczne miejsce relaksu lub elegancki salon kąpielowy. Wystarczy jedynie:

  • dobrać meble łazienkowe do Państwa gustu i wyobrażeń,
  • wykreować przestrzeń za pomocą mebli łazienkowych,
  • dostosować szafki łazienkowe na wymiar do Państwa potrzeb,
  • skorzystać z usług profesjonalnej firmy meblowej.

Montowane przez nas meble, blaty i szafki łazienkowe będą służyć przez wiele lat. Potwierdzają to nasi dotychczasowi klienci.

Kontakt

SKLEP Meblowy BAUEX
ul. św. Rocha 10 lok. 115
15-879 Białystok
tel/fax: 85 744 59 53
E-mail: biuro@bauex.pl , kontakt@bauex.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9 00 - 17 00

PRODUKCJA MEBLI
ul. Św. Krzysztofa 7 (Zawady)
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7 30 - 15 30