Meble młodzieżowe

Meblowanie pokoju dziecięcego to spore wyzwanie. Aby stworzyć dziecku otoczenie, w którym chętnie będzie przebywać, należy skupić się na podstawowych potrzebach, a w późniejszych latach także jego zainteresowaniach. Podstawowym wymogiem mebli dziecięcych jest bezpieczeństwo użytkowania.

Nasze meble rosną razem z dzieckiem, dają wiele możliwości łączenia i rozłączania elementów, nie tracąc przy tym na funkcjonalności. Jest to efekt uważnego wsłuchiwania się w potrzeby dzieci i ich rodziców, które procentuje poprzez zainteresowanie naszymi mebelkami.

Meble dziecięce, meble młodzieżowe

Kiedy dzieci wyrosną już z łóżeczka czy mniejszego tapczanu, warto pomyśleć o meblach młodzieżowych. Są one równie trwałe, bezpieczne i funkcjonalne, różnią się jednak od mebli dziecięcych przede wszystkim wielkością, wzornictwem, elementami wykończenia i przystosowaniem do samodzielnego z nich korzystania.

Proponowane przez nas meble młodzieżowe są odporne na zmywanie, łatwo usunąć z nich zabrudzenia. Pomogą zachować ład zbuntowanemu nastolatkowi, lub młodemu miłośnikowi porządku.

Nasze meble dziecięce i młodzieżowe spełniają wszelkie normy oraz przewyższają standardy. Ich wykończenie jest trwałe i nie odpryskuje, brzegi są zaokrąglone, a blaty biurek stanowią dobre miejsce do pisania lub odrabiania lekcji.

W trosce o mniejsze i większe dzieci

Dzieci i młodzież odbierają bodźce jeszcze silniej, kolor czy wygląd mebli może mieć duże znaczenie. Aby mądrze urządzić pokój dziecka lub nastolatka należy:

  • wybrać meble dziecięce zapewniające maksimum bezpieczeństwa,
  • zdecydować się na pastelową, jasną tonację dla najmłodszych,
  • określić jakich mebli młodzieżowych potrzebuje Państwa nastoletnie dziecko,
  • wybrać meble młodzieżowe nowoczesne lub z nutą klasyki.

Wybierając się do nas lub zapraszając nas na spotkanie w sprawie mebli dziecięcych czy młodzieżowych warto wziąć ze sobą samych zainteresowanych. Państwa dzieciom będzie miło, że ich opinia ma duże znaczenie, nawet jeśli będzie to tylko w sprawie motywu nadruku na froncie szafy.

Kontakt

SKLEP Meblowy BAUEX
ul. św. Rocha 10 lok. 115
15-879 Białystok
tel/fax: 85 744 59 53
E-mail: biuro@bauex.pl , kontakt@bauex.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9 00 - 17 00

PRODUKCJA MEBLI
ul. Św. Krzysztofa 7 (Zawady)
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7 30 - 15 30