Meble pokojowe

Szukając mebli do pokoju należy zastanowić się przede wszystkim, ile miejsca mają one zajmować oraz  jakich funkcji spodziewacie się Państwo po wybranym modelu stworzonym zgodnie z indywidualnym projektem. Inne meble pokojowe zaproponujemy na zagospodarowanie pokoju gościnnego, a inne lepiej sprawdzą się w jadalni. Po wcześniejszych ustaleniach dążymy do tego, aby czas wspólnego ucztowania albo wieczornego wyciszenia płynął w idealnych warunkach, stworzonych przez nas w odpowiedzi na Państwa potrzeby.

Nowoczesne meble do salonu

Salon to dość specyficzne miejsce każdego domu. Może służyć zarówno do wesołych spotkań w gronie znajomych, jak i spokojnego słuchania muzyki, czy oglądania telewizji. Warto urządzić go tak, aby bez względu na okoliczności był miejscem godnym uwagi. Sprawdzą się tu bardzo dobrze meble do salonu – piękne w swej prostocie, eleganckie i stylowe.

Meble do salonu uszlachetniamy  elementami szklanymi, lustrzanymi, w zależności od Państwa upodobań nadajemy też efekt połysku lub chropowatości. Obok takich mebli w salonie nikt nie przejdzie obojętnie, widząc równocześnie harmonię w wykonanej przez nas pracy, ponieważ umiar jest zawsze najlepszym doradcą.

Meble Bauex w pokoju i salonie

Zwiększenie powierzchni domostw w przeliczeniu na jednego mieszkańca jest zmienna w zależności od wielu czynników, jeśli jednak macie Państwo w swoim domu jeszcze przestrzeń, która może wyglądać lepiej i nabrać nowego znaczenia, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością podejmiemy się:

  • zaprojektowania i wykonania bezkonkurencyjnych mebli pokojowych,
  • montażu Państwa mebli pokojowych do ostatniego elementu,
  • wykonania nowoczesnych mebli do salonu,
  • zaaranżowania wnętrz w przemyślany sposób.

Nowoczesne meble w pokoju lub w salonie to obecnie nie luksus, a standardowe wyposażenie domu, który zyska na funkcjonalności i pozwoli Państwu cieszyć się z przebywania we własnych czterech kątach.

Kontakt

SKLEP Meblowy BAUEX
ul. św. Rocha 10 lok. 115
15-879 Białystok
tel/fax: 85 744 59 53
E-mail: biuro@bauex.pl , kontakt@bauex.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9 00 - 17 00

PRODUKCJA MEBLI
ul. Św. Krzysztofa 7 (Zawady)
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7 30 - 15 30