Meble systemowe

Istota mebli systemowych tkwi w ich jednolitej stylistyce. Są to meble o identycznych frontach i elementach dekoracyjnych. Łączą je także jednakowe okucia meblowe oraz akcesoria. Pomysł na systemy meblowe przeczy takiej architekturze wnętrz, która dopuszcza różne elementy, tworzące całość. W przypadku mebli systemowych każda szafka pasuje do pozostałych, a każda półka komponuje się z innymi półkami pod względem kształtu, barwy, czy elementów niewidocznych na pierwszy rzut oka.

Meble systemowe to podstawa

Nasze meble systemowe łączą w sobie najwyższej jakości drewno i materiały dodatkowe, ponieważ dobre surowce to pierwszy krok na drodze do zrealizowania Państwa oczekiwań. Systemy Bauex wprowadzą do Państwa domu klimat komfortu i luksusu. Witryny będą idealnym miejscem ekspozycji ważnych rzeczy, szafy i komody pomieszczą to, co także potrzebne, a na stoliku może spocząć popołudniowa filiżanka herbaty.

Meble systemowe wnoszą do wnętrza harmonię, porządkują przestrzeń, stanowią idealną bazę dla szukania dalszych inspiracji w urządzaniu pokoju czy salonu. Często wystarczy dodać stylowy zegar na ścianie czy ciekawy obraz, aby uzyskać pożądany, nieprzesadzony efekt. Proponujemy Państwu meble z różnych gatunków drewna, o różnej barwie frontów.

Niewątpliwe zalety mebli systemowych

Projektując meble systemowe do domu mamy możliwość dać Państwu wybór między meblami tworzonymi na wzór klasyczny, a także tymi o charakterze nowoczesnym. Bez względu na styl, dużą wagę przywiązujemy do tego, aby osiągnąć oczekiwany przez Państwa efekt końcowy.  Wykorzystując całą naszą wiedzę i umiejętności, dostarczymy Państwu:

  • meble systemowe do pokoju, salonu i innych wnętrz w domu,
  • zestaw mebli systemowych z możliwością uzupełniania w przyszłości,
  • nowoczesne meble systemowe w innowacyjnym lub klasycznym wydaniu.

Jeśli wahacie się Państwo, zapraszamy do obejrzenia naszych mebli systemowych. Potrafimy wykorzystać potencjał niewielkiej nawet przestrzeni i tchnąć w nią porządek oraz harmonię.

Kontakt

SKLEP Meblowy BAUEX
ul. św. Rocha 10 lok. 115
15-879 Białystok
tel/fax: 85 744 59 53
E-mail: biuro@bauex.pl , kontakt@bauex.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9 00 - 17 00

PRODUKCJA MEBLI
ul. Św. Krzysztofa 7 (Zawady)
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7 30 - 15 30