Meble na zamówienie

Meble pod wymiar sposobem na niepowtarzalność

Zaspokajanie wymagań klientów oraz spełnianie ich oczekiwań nie zawsze jest możliwe w seryjnej produkcji. Znaną i od lat cenioną alternatywą są meble pod wymiar, które można dostosować do indywidualnych zamówień, bez powielania schematów i standardowych rozwiązań.

Kreatywność naszych projektantów ma odbicie w każdym zrealizowanym zleceniu, a zadowolenie klientów stanowi motywację do nieustannego rozwoju. W dobie mebli pod wymiar nietuzinkowość stanowi atut firmy Bauex.

Oferta mebli na zamówienie

Meble na zamówienie to idealna koncepcja dla osób szukających interesujących, niecodziennych rozwiązań. Możemy takie meble wykonać w oparciu o projekt lub pomysł klienta, lecz także zaproponować autorskie rozwiązania uwzględniające Państwa gust, potrzeby, oraz metraż i przeznaczenie pomieszczeń, w którym się znajdą. Pomiary i projekty wykonujemy z niezwykłą precyzją, aby montaż przygotowanych mebli na zamówienie przebiegł sprawnie, a efekt końcowy był zgodny z ustaleniami.

Produkcja mebli na zamówienie to proces zaawansowany i bardzo ciekawy. Z poszczególnych elementów tworzymy całość, która jest odwzorowaniem Państwa wizji. Dzięki najnowszym urządzeniom i materiałom, w zasięgu ręki są fantazyjne, ciekawe ozdoby, nietypowe fronty, oraz elementy dodatkowe w postaci atrakcyjnego oświetlenia danego mebla.

Meble Bauex dostępne w Białymstoku

Szukając inspiracji do wyposażenia domu lub mieszkania nie trzeba szukać daleko. Firma Bauex od kilkunastu lat z powodzeniem przedstawia Państwu najlepsze i najbardziej efektowne projekty, które sprawdzają się w każdym domu i mieszkaniu. Nasza propozycja to:

Niech Państwa otoczenie zyska nowy charakter i zachwyca urokiem zamkniętym w dobrych meblach.

Kontakt

SKLEP Meblowy BAUEX
ul. św. Rocha 10 lok. 115
15-879 Białystok
tel/fax: 85 744 59 53
E-mail: biuro@bauex.pl , kontakt@bauex.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9 00 - 17 00

PRODUKCJA MEBLI
ul. Św. Krzysztofa 7 (Zawady)
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7 30 - 15 30