Meblościanki

Meblościanki znowu modne

W latach 70. i 80. XX wieku standardem było ustawianie kilku segmentów wzdłuż jednej ściany. Segmenty te miały często wspólne elementy pionowe, więc stojąc obok siebie zajmowały mniej miejsca. Takie rozmieszczenie szaf i szafek pozwalało rozsądnie zagospodarować przestrzeń w najmniejszym nawet mieszkaniu. Obecnie meblościanki przeżywają wielki powrót i w niczym już nie przypominają dawnych ciężkich szaf i segmentów. Nowoczesna meblościanka to modny zestaw mebli, który ozdobi każde wnętrze.

Meblowy ukłon w stronę retro – meblościanka

W skład współczesnych meblościanek mogą wchodzić takie jak kiedyś elementy, czyli szafa, szafki i segmenty z półkami, równicę natomiast stanowi rozdzielność tych elementów. Nie tworzą już one spójnej ściany z mebli, lecz dopuszczają wolną przestrzeń między poszczególnymi elementami. Taką meblościankę może więc stanowić szafka RTV,  szafki wiszące, witryny, czy półki. Ważne, aby całość była na jednej ścianie salonu lub dowolnego pokoju.

Nasze meblościanki to konstrukcje godne uwagi. Tworzymy je z najlepszej jakości drewna i surowców drewnopochodnych, a do wykończenia używamy najwyższej jakości szkła, luster oraz elementów metalowych. Dzięki mnogości stylów i kolorów dostosujemy projekty do Państwa oczekiwań. Nowoczesne kształty i oryginalna stylistyka stawia te wszechstronne zestawy meblowe na równi z innymi popularnymi zabudowami.

Wiele opcji w jednym domu

Urządzanie wnętrza nie musi być sztuką kompromisu. Dzięki zmysłowi artystycznemu i indywidualnemu podejściu do Państwa potrzeb z przyjemnością tworzymy:

  • efektowne meblościanki do salonu,
  • funkcjonalne meblościanki do pokoju gościnnego,
  • pojemne i modne meblościanki do pokojów dziecięcych i młodzieżowych,
  • meblościanki w postaci witryn i półek do zastosowania w dowolnym pomieszczeniu.

Korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych możemy zrealizować każde zamówienie na meblościanki przy zachowaniu najwyższych standardów.

Kontakt

SKLEP Meblowy BAUEX
ul. św. Rocha 10 lok. 115
15-879 Białystok
tel/fax: 85 744 59 53
E-mail: biuro@bauex.pl , kontakt@bauex.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9 00 - 17 00

PRODUKCJA MEBLI
ul. Św. Krzysztofa 7 (Zawady)
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7 30 - 15 30