Producent mebli Białystok

Producent mebli z wieloletnią tradycją

Firma Bauex istnieje jako producent mebli od 1995 roku. Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się firm w branży meblowej i wykończenia wnętrz w Białymstoku oraz okolicy. Włączaliśmy do gamy naszych usług systemy drzwi przesuwnych, kiedy były one nowością na rynku.

W otoczeniu nielicznej, lecz doborowej konkurencji producentów mebli, promowaliśmy koncepcję zabudowy stałej jako praktyczną alternatywę dla tradycyjnych szaf, oraz meblościanek. Popularyzowana przez nas idea została z dobrze przyjęta na rynku i nadal cieszy się zasłużonym powodzeniem wśród naszych klientów. Bauex jest producentem mebli godnym zaufania.

Branża meblowa to nieograniczone możliwości w zakresie projektowania i tworzenia. Każdego dnia staramy się udoskonalać działania mające wpływ na jakość i funkcjonalność mebli, które trafiły i wciąż trafiają do klientów, aby uporządkować przestrzeń i zdobić każde pomieszczenie. Fachowym producentem mebli jesteśmy między innymi dzięki naszym projektantom, którzy stale udoskonalają poszczególne elementy, aby szafy i inne meble, trafiające do klientów, były piękne oraz funkcjonalne.

Jako producent mebli trafiamy nie tylko do domów i mieszkań, lecz także miejsc użyteczności publicznej. Zaufali nam i w swoich wnętrzach meble marki Bauex posiadają między innymi Urząd Skarbowy, Akademia Medyczna, czy Spółdzielnia Mieszkaniowa „Mickiewicza” w Białymstoku,, oraz wiele innych firm i instytucji. Na wszystkie nasze meble otrzymacie Państwo 5-letnią gwarancję, natomiast te tworzone przez nas na początku działalności, czyli 19 lat temu, nadal funkcjonują bezawaryjnie u osób, które zlecają nam kolejne realizacje.

W dniu dzisiejszym możemy wykonać każdy mebel zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem, dlatego szukając:

  • producenta mebli z dużą wiedzą i doświadczeniem,
  • producenta mebli o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • producenta mebli, który zapewni dobre warunki finansowe współpracy

skorzystajcie Państwo z usług producenta mebli – firmy Bauex. Będzie to mądra inwestycja na długi czas.