Regały, szafki, komody

Chociaż w branży meblowej nie ma mowy o pustce i każdego dnia ocieramy się o nowe trendy, zastosowanie niektórych mebli i ich obecność w domach pozostaje niezmienna. Przykładem na to są regały. Teraz nieco bardziej minimalistyczne i o nieskomplikowanych formach, nadal stanowią nieodłączny element naszych domowych wnętrz.

Regał daje wiele możliwości, a stworzony na zamówienie sprawi, że wszystko, od książek po dokumenty, będzie na właściwym miejscu. Nasze projekty łączą w sobie funkcjonalność, a także ciekawy wygląd.

Szafki, półki, komody

Tworząc meble dla Państwa zwracamy uwagę na to, jak wiele rzeczy będzie na nich wyeksponowanych, a ile ukrytych. Korzystnie wyglądają rzędy książek, ramki ze zdjęciami czy pojedyncze pamiątki ustawione na półkach, to co zaś nie służy do podziwiania można uporządkować w szafkach i szufladach.

Proponowane przez nas systemy to rozwiązania mogące stanowić zarówno wszystkie meble w danym pomieszczeniu, jak i część uzupełniającą już posiadanych szaf i szafek. Ciekawy element stanowią także komody. Ich wymiar i liczba szuflad to nieograniczone kombinacje szerokości oraz wysokości. Takie komody zmieszczą zarówno małe ubrania, jak i duże komplety pościeli.

Eleganckie wykończenia regałów, szafek i komód to akcesoria meblowe takie jak gałki i uchwyty wykonane z odpornych na użytkowanie metali, podkreślających nonszalancję lub klasę danego mebla.

Regał czyni wnętrze

Wystarczy jeden regał w stylu nowoczesnym i kilka designerskich dodatków, lub w klasycznym, a do niego tradycyjne dekoracje wnętrz, aby niepozorny pokój skupiał na sobie uwagę. Jeśli dążycie Państwo do ładu i estetyki, z przyjemnością zaprojektujemy:

  • regały dostosowane do stylu życia,
  • systemy regałów porządkujące przestrzeń,
  • szafki na wszystko, co ma być schowane, a jednocześnie uporządkowane,
  • komody jako połączenie tradycji z nowoczesnością.

Regały, szafki czy komody to nie tylko meble. To sposób wyrażania Państwa stylu i osobowości.

Kontakt

SKLEP Meblowy BAUEX
ul. św. Rocha 10 lok. 115
15-879 Białystok
tel/fax: 85 744 59 53
E-mail: biuro@bauex.pl , kontakt@bauex.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9 00 - 17 00

PRODUKCJA MEBLI
ul. Św. Krzysztofa 7 (Zawady)
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7 30 - 15 30