Szafy

Dobra szafa znajdzie swoje miejsce w każdym pomieszczeniu w domu. Pozwoli ona uporządkować ubrania, buty, akcesoria, a stworzona szafa na wymiar dodatkowo idealnie wkomponuje się w przestrzeń. Szafy pod zabudowę tworzymy z nienaganną dbałością o szczegóły i wymiar każdego detalu, z użyciem najlepszego drewna i elementów dodatkowych. Nasze szafy to połączenie stylu i funkcjonalności. Będą prezentować się niezwykle, pełniąc przy tym wszystkie przypisane im funkcje.

Szafy na wymiar, jakość na lata

Zaletą cenioną przez użytkowników szaf na wymiar jest przede wszystkim możliwość dostosowania wnętrza szafy do indywidualnych potrzeb. Możliwość zamieszczenia półek, szuflad, wieszaków, czy ukrytych szafek daje nieograniczone opcje wykorzystania. System, typ i kolor listwy pionowej to także duże pole manewru.

Wypełnieniem może być płyta laminowana lub rattanowa, z lustrem albo szybą. Walorem, który także przekonuje do zastosowania szaf pod zabudowę są przesuwne drzwi, lekko poruszające się po szynach, nie zajmujące dodatkowej przestrzeni przy otwieraniu.

Dbamy o to, aby drzwi naszych szaf przesuwnych zawsze stanowiły same w sobie element dekoracyjny, były dostosowane do pozostałych elementów wyposażenia i tworzyły z nimi spójną całość.

Komfort szaf na zamówienie

Obserwując najnowsze trendy i technologie oraz włączając do oferty szafy spełniające oczekiwania użytkowników XXI wieku proponujemy Państwu:

  • szafy w wielu wersjach stylistycznych i kolorystycznych,
  • szafy pod zabudowę do każdego wnętrza,
  • nowoczesne i klasyczne szafy pod wymiar ,
  • zagospodarowanie pomieszczeń szafami przesuwnymi.

Tworzone przez nas szafy w swojej finalnej formie najlepiej oddają przyświecającą nam ideę. Jest nią dbałość o szczegóły, ponieważ tylko idealnie dobrane elementy szaf pod zabudowę tworzą harmonijną całość i pozwalają uzyskać wyznaczony wcześniej efekt.

Kontakt

SKLEP Meblowy BAUEX
ul. św. Rocha 10 lok. 115
15-879 Białystok
tel/fax: 85 744 59 53
E-mail: biuro@bauex.pl , kontakt@bauex.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9 00 - 17 00

PRODUKCJA MEBLI
ul. Św. Krzysztofa 7 (Zawady)
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7 30 - 15 30